Kurumsal

          Eğitim bireyde istendik davranış değiştirme sürecinin adıdır. Eğitim aynı zamanda yaşantılar yoluyla ,deneyerek, yaşayarak kendi bilişssel algılamasını oluşturma sürecidir. Her iki durumda da merkezde öğrenci olduğunu düşünürsek öğrencilere iyi bir rehber olma durumundayız. Bir bireyin başarılı olabilmesi için öğretimden önce öğrencinin eğitim hazırbulunuşluğunu kazanması gerekir. 

          Bu yüzden yaklaşık 2004 yılından bu yana Matematik Fen Evi ailesi olarak öğrencilerimize ilk önce eğitim düzeyinde (Derse ilgi,Dikkat Problemleri,Sosyal İletişim Becerisi,Rehberlik) destek olup Öğretim kademesinde işimizi kolaylaştırıyoruz. Uzman kadromuz ,samimi birebir ilgimiz,kaliteli rehberliğimiz ile öğrencilerimizi başarılara ulaştırmada diğer arkadaşlarından bir adım önde hazıramayı amaçlıyoruz.

          Öğrencilerimiz bizimle beraber oldukları her zaman içerisinde yerine göre öğretmen yerine göre arkadaş olduğumuzu  hissedecekleri bir eğitim öğretim ortamı hazırlayarak hep birlikte ülkemize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

          BAŞARILARINIZI BU ÇATININ ALTINDA KAZANMAK İSTİYORSANIZ SİZLERİ MİSAFİR ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA.

                            MATEMATİK FEN EVİ

                          KURUCU EĞİTMENLER

     

  8-10-15 KİŞİLİK SEVİYE GRUPLARI

  BİREYE ÖZGÜ EĞİTİM PROGRAMI

  KALİTELİ REHBERLİK

  BİREBİR İLGİ

  HAFTALIK-AYLIK ÖLÇME DEĞERLENDİRME

  SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ KAYNAK İMKANI

Özel Saygın Matematik Evi Özel Öğretim Kursu OSMANGAZİ Şube ( 9.10.11.Sınıflar ve 12. ve Mezun Gruplar Matematik Fen Evi Özel Öğretim Kursu ) İletişim 

Matematik Fen Evi Özel Öğretim Kursu ÖZKANLAR Şube    ( 9.10.11.Sınıflar ve 12. ve Mezun Gruplar Matematik Fen Evi Özel Öğretim Kursu ) İletişim : 0232 342 70 01

Matematik Fen Evi Eğitim Kurumları ÖZEL SAYGIN KOLEJİ  Bayraklı Manavkuyu İletişim. 0232 290 27 44